سوالات متداول 

تم و قالب اینستاگرام چیه؟

اولین چیزی که کاربر با ورود به پیج اینستاگرام شما، به آن توجه میکند، نمای ظاهری پیج شماست. اگر کاربر بعد از ورود، با صفحه ای شلوغ و بهم ریخته مواجه شود، شانس جذب او را از دست خواهید داد؛ بنابراین بهتر است از یک تم یا قالب گرافیکی متناسب برای پیج اینستاگرام خود استفاده کنید. شما با دانلود تم اینستاگرام مناسب و استفاده از آن هم زیبایی بصری پیجتان را افزایش میدهید و باعث جذب مخاطب میشوید و هم در بلند مدت در ذهن مخاطب خود ماندگار میشوید.

تم اینستاگرام، قالب اینستاگرام و تمپلیت اینستاگرام عناوینی هستند که به این قالبهای گرافیکی اطلاق میشوند.

چطور قالب مناسب پیج خودم را انتخاب کنم؟

یکی از سوالات متداول شما، درخواست راهنمایی درباره انتخاب تم یا قالب اینستاگرام مناسب است. در مقاله “راهنمای انتخاب قالب اینستاگرام مناسب” به طور کامل این موضوع را برای شما توضیح داده‌ایم. لطفا برای خواندن مقاله اینجا کلیک کنید. و اگر پاسخ خود را نیافتید به اکانت پشتیبانی در واتساپ یا تلگرام پیام بفرستید.

با خرید هر تم یا قالب، چی دریافت میکنم؟

شما با دانلود تم اینستاگرام مورد نظر خود، سه سری فایل دریافت میکنید:

۱- یک سری فایل لایه باز psd مربوط به تمام پستها و استوریهای قالب مورد نظر، که میتوانید در فتوشاپ آنها را ادیت کنید.

۲- فایلهای png (تصویر) حاوی قالب کلی (بدون متن و تصویر) که میتوانید در اپلیکیشنهای ویرایش عکس مثل کانوا یا متن نگار در گوشی همراه، آنها را ویرایش کنید. متن و تصویر دلخواه خود را در آن قرار داده و سپس منتشر کنید.

۳- سومین سری فایلی که دریافت میکنید، حاوی تصاویر نمونه قالب دارای عکس و متن است که شما میتوانید از آنها به عنوان راهنمای قالب استفاده کنید و یا (در برخی موارد) همین تصاویر را فقط با تغییر لوگو و آی دی در اینستاگرام خود منتشر کنید.

آیا قالبها قابلیت ویرایش دارند؟

بله تمام قالبهای مارژین قابلیت ویرایش در گوشی و کامپیوتر را دارند.

چطور باید قالبها را ویرایش کنم؟

شما میتوانید فایلهای لایه باز را در نرم افزار فتوشاپ و فایلهای png  را در اپلیکیشنهای اندروید یا IOS  به راحتی در گوشی همراه خود ویرایش کنید.

  • جهت مشاهده ویدیوی آموزش ویرایش یکی از تمها در فتوشاپ اینجا کلیک کنید.
  • جهت مشاهده ویدیوی آموزش ویرایش یکی از تمها در اپلیکیشن کانوا (گوشی) اینجا کلیک کنید.
آیا امکانش هست شما برایم ویرایش قالبها را انجام بدهید؟

بله . شما میتونید کار ویرایش قالب مورد نظرتون رو به مارژین بسپارید به این منظور باید یکی از پلنهای برنزی، نقره‌ای و یا طلایی را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید. اطلاعات مربوط به هر پست یا استوری (متن و تصویری که باید استفاده شود ) را وارد کنید و پست و استوری آماده انتشار را تحویل بگیرید.

هزینه سفارش پست و استوری به چه صورت هست؟

برای سفارش پست و استوری باید یکی از قالبهای مارژین را انتخاب کنید. سپس یکی از پلنهای برنزی، نقره‌ای و یا طلایی را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید.

برای اطلاع در مورد هزینه هر پلن اینجا کلیک کنید.

آیا فایل لایه باز را تحویل میدهید؟

بله با دانلود یا خرید هر تم یا قالب، فایل لایه باز Psd آن را نیز دریافت میکنید.

چطور مطمئن بشم که میتونم قالبها را به راحتی ویرایش کنم؟

شما میتونید یکی از قالبهای رایگان مارژین را انتخاب و دانلود کنید و آن را ویرایش کنید تا از سادگی روند کار مطمئن شوید. درصورتی که نیز به راهنمایی داشتید، از پشتیبانان سوال کنید.

آیا پشتیبانی بعد از خرید دارید؟

بله. در صورتی که استفاده از بخش سوالات متداول نتوانست به شما کمک کند، میتونید از طریق واتساپ یا تلگرام سوالات خود را در مورد طریقه استفاده از قالبها بپرسید.

چرا آر جی بیت؟
  • تمهای اینستاگرام برند آرجی بیت، به صورت اختصاصی و اورجینال از پایه طراحی شده اند و کپی نیستند. ما قالبهایی که در سایتهای رایگان خارجی (مثل فری پیک ) وجود دارند را به شما نمی فروشیم! این قالبهای رایگان در استودیو مارژین فارسی سازی شده، قابلیت ویرایش در گوشی همراه به آنها اضافه میشود و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.
  • قیمت قالبها بسیار مقرون به صرفه هستند و شما با صرف هزینه ای اندک و دانلود تم اینستاگرام مناسب، تغییر چشمگیری در ظاهر و گرافیک پیج اینستاگرام خود ایجاد میکنید.
  • استفاده از قالبها بسیار آسان است و فقط کافیست متن و عکس مورد نظر خود را انتخاب کرده و در قالبی که دانلود کرده اید، جای گذاری کنید.
چطور از سایت آر جی بیت دانلود کنم ؟

با مراجعه به صفحه هر محصول و استفاده از گزینه دانلود به راحتی می توانید محصول مد نظر خود را دانلود کنید .